Flyrejser til Aalborg

Find den billigste måned for at rejse til Aalborg
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
20 Nov 2017
Scandinavian Airlines System SK1205 CPH 07:10 AAL 08:05 0t. 55 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1205 CPH 07:10 AAL 08:05 0t. 55 min Direkte
Djibouti Airlines D83082 CPH 07:35 AAL 08:20 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83082 CPH 07:35 AAL 08:20 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1207 CPH 09:15 AAL 10:00 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1207 CPH 09:15 AAL 10:00 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83086 CPH 10:45 AAL 11:30 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83086 CPH 10:45 AAL 11:30 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8200 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1213 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1213 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8200 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83088 CPH 14:15 AAL 15:00 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83088 CPH 14:15 AAL 15:00 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1215 CPH 14:45 AAL 15:30 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1215 CPH 14:45 AAL 15:30 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1217 CPH 16:30 AAL 17:15 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1217 CPH 16:30 AAL 17:15 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83090 CPH 16:40 AAL 17:25 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83090 CPH 16:40 AAL 17:25 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1203 CPH 17:30 AAL 18:15 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1203 CPH 17:30 AAL 18:15 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83092 CPH 17:45 AAL 18:30 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83092 CPH 17:45 AAL 18:30 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83094 CPH 18:55 AAL 19:40 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83094 CPH 18:55 AAL 19:40 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83096 CPH 20:20 AAL 21:05 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83096 CPH 20:20 AAL 21:05 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1221 CPH 20:50 AAL 21:35 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8260 CPH 20:50 AAL 21:35 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8260 CPH 20:50 AAL 21:35 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1221 CPH 20:50 AAL 21:35 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83098 CPH 21:10 AAL 21:55 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83098 CPH 21:10 AAL 21:55 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1225 CPH 23:00 AAL 23:50 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1225 CPH 23:00 AAL 23:50 0t. 50 min Direkte
21 Nov 2017
Scandinavian Airlines System SK1205 CPH 07:10 AAL 08:05 0t. 55 min Direkte
Singapore Airlines SQ2765 CPH 07:10 AAL 08:05 0t. 55 min Direkte
Singapore Airlines SQ2765 CPH 07:10 AAL 08:05 0t. 55 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1205 CPH 07:10 AAL 08:05 0t. 55 min Direkte
Djibouti Airlines D83082 CPH 07:35 AAL 08:20 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83082 CPH 07:35 AAL 08:20 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1207 CPH 09:15 AAL 10:00 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1207 CPH 09:15 AAL 10:00 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83086 CPH 10:45 AAL 11:30 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83086 CPH 10:45 AAL 11:30 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8200 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1213 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1213 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8200 CPH 12:00 AAL 12:45 0t. 45 min Direkte