Flyrejser fra Sønderborg til København

Find den billigste måned for at rejse fra Sønderborg til København
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
21 Jul 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
22 Jul 2017
FlexFlight Aps W2415 SGD 07:45 CPH 08:30 0t. 45 min Direkte
23 Jul 2017
FlexFlight Aps W2423 SGD 16:00 CPH 16:45 0t. 45 min Direkte
24 Jul 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
25 Jul 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
26 Jul 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
27 Jul 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
28 Jul 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
29 Jul 2017
FlexFlight Aps W2415 SGD 07:45 CPH 08:30 0t. 45 min Direkte
30 Jul 2017
FlexFlight Aps W2423 SGD 16:00 CPH 16:45 0t. 45 min Direkte
31 Jul 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
01 Aug 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
02 Aug 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
03 Aug 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
04 Aug 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
05 Aug 2017
FlexFlight Aps W2415 SGD 07:45 CPH 08:30 0t. 45 min Direkte
06 Aug 2017
FlexFlight Aps W2423 SGD 16:00 CPH 16:45 0t. 45 min Direkte
07 Aug 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
08 Aug 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte
09 Aug 2017
FlexFlight Aps W2401 SGD 08:00 CPH 08:45 0t. 45 min Direkte
FlexFlight Aps W2407 SGD 16:30 CPH 17:15 0t. 45 min Direkte