Flyrejser fra København til Billund

Find den billigste måned for at rejse fra København til Billund
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
19 Nov 2017
Turkish Airlines TK8204 CPH 14:15 BLL 15:05 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7429 CPH 14:15 BLL 15:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1285 CPH 14:15 BLL 15:05 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1821 CPH 18:30 BLL 19:20 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7495 CPH 18:30 BLL 19:20 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1287 CPH 18:30 BLL 19:20 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8264 CPH 18:30 BLL 19:20 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7496 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1289 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
20 Nov 2017
Luxair LG1819 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1281 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5768 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1283 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8204 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7495 CPH 17:35 BLL 18:25 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1871 CPH 17:35 BLL 18:25 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1287 CPH 17:35 BLL 18:25 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8264 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1289 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7496 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1821 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
21 Nov 2017
Luxair LG1819 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Singapore Airlines SQ2701 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1281 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5768 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1283 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8204 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7495 CPH 17:35 BLL 18:25 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1287 CPH 17:35 BLL 18:25 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8264 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1289 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7496 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1821 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
22 Nov 2017
Luxair LG1819 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1281 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5768 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1283 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8204 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7495 CPH 17:35 BLL 18:25 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1287 CPH 17:35 BLL 18:25 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8264 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1289 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7496 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1821 CPH 20:50 BLL 21:40 0t. 50 min Direkte
23 Nov 2017
Luxair LG1819 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Singapore Airlines SQ2701 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1281 CPH 10:00 BLL 10:50 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5768 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1283 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8204 CPH 12:10 BLL 13:00 0t. 50 min Direkte