Flyrejser fra København til Århus

Find den billigste måned for at rejse fra København til Århus
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
20 Nov 2017
Scandinavian Airlines System SK1243 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Luxair LG1883 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1245 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8202 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1247 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1257 CPH 14:45 AAR 15:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1259 CPH 17:15 AAR 17:55 0t. 40 min Direkte
Luxair LG1885 CPH 17:15 AAR 17:55 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1269 CPH 20:55 AAR 21:30 0t. 35 min Direkte
Turkish Airlines TK8262 CPH 20:55 AAR 21:30 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1273 CPH 22:55 AAR 23:35 0t. 40 min Direkte
21 Nov 2017
Singapore Airlines SQ2657 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1243 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Luxair LG1883 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1245 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8202 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1247 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1257 CPH 14:45 AAR 15:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1259 CPH 17:15 AAR 17:55 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8262 CPH 19:30 AAR 20:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1263 CPH 19:30 AAR 20:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1269 CPH 20:55 AAR 21:30 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1273 CPH 22:55 AAR 23:35 0t. 40 min Direkte
22 Nov 2017
Scandinavian Airlines System SK1243 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Luxair LG1883 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1245 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8202 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1247 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1257 CPH 14:45 AAR 15:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1259 CPH 17:15 AAR 17:55 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8262 CPH 19:30 AAR 20:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1263 CPH 19:30 AAR 20:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1269 CPH 20:55 AAR 21:30 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1273 CPH 22:55 AAR 23:35 0t. 40 min Direkte
23 Nov 2017
Singapore Airlines SQ2657 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1243 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Luxair LG1883 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1245 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8202 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1247 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1257 CPH 14:45 AAR 15:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1259 CPH 17:15 AAR 17:55 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8262 CPH 19:30 AAR 20:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1263 CPH 19:30 AAR 20:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1273 CPH 22:55 AAR 23:30 0t. 35 min Direkte
24 Nov 2017
Singapore Airlines SQ2657 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1243 CPH 07:45 AAR 08:25 0t. 40 min Direkte
Luxair LG1883 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1245 CPH 09:50 AAR 10:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8202 CPH 12:10 AAR 12:50 0t. 40 min Direkte