Flyrejser fra København til Berlin

Find den billigste måned for at rejse fra København til Berlin
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
28 Mar 2017
Etihad Airways EY1791 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8031 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Singapore Airlines SQ2713 CPH 11:00 TXL 11:55 0t. 55 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1673 CPH 11:00 TXL 11:55 0t. 55 min Direkte
Etihad Airways EY1491 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8033 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8035 CPH 15:00 TXL 16:00 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1490 CPH 15:00 TXL 16:00 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8037 CPH 19:40 TXL 20:40 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1699 CPH 19:40 TXL 20:40 1t. 0 min Direkte
Djibouti Airlines D83304 CPH 20:10 SXF 21:10 1t. 0 min Direkte
EasyJet U24558 CPH 21:35 SXF 22:40 1t. 5 min Direkte
29 Mar 2017
Air Berlin AB8031 CPH 06:10 TXL 07:10 1t. 0 min Direkte
Hainan Airlines HU8390 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1791 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8031 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1491 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8033 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Hainan Airlines HU8352 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8035 CPH 15:00 TXL 16:00 1t. 0 min Direkte
Hainan Airlines HU8357 CPH 15:00 TXL 16:00 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1490 CPH 15:00 TXL 16:00 1t. 0 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1677 CPH 19:35 TXL 20:30 0t. 55 min Direkte
Etihad Airways EY1699 CPH 19:40 TXL 20:40 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8037 CPH 19:40 TXL 20:40 1t. 0 min Direkte
Djibouti Airlines D83304 CPH 20:10 SXF 21:10 1t. 0 min Direkte
EasyJet U24558 CPH 21:35 SXF 22:40 1t. 5 min Direkte
30 Mar 2017
Air Berlin AB8031 CPH 06:30 TXL 07:30 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1791 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8031 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
EasyJet U24554 CPH 08:50 SXF 09:55 1t. 5 min Direkte
Etihad Airways EY1491 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8033 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Singapore Airlines SQ2713 CPH 12:00 TXL 12:55 0t. 55 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1673 CPH 12:00 TXL 12:55 0t. 55 min Direkte
Air Berlin AB8035 CPH 15:00 TXL 16:00 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1490 CPH 15:00 TXL 16:00 1t. 0 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1677 CPH 19:35 TXL 20:30 0t. 55 min Direkte
Etihad Airways EY1699 CPH 19:40 TXL 20:40 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8037 CPH 19:40 TXL 20:40 1t. 0 min Direkte
Djibouti Airlines D83304 CPH 20:10 SXF 21:10 1t. 0 min Direkte
EasyJet U24558 CPH 21:35 SXF 22:40 1t. 5 min Direkte
31 Mar 2017
Scandinavian Airlines System SK1673 CPH 06:20 TXL 07:20 1t. 0 min Direkte
Hainan Airlines HU8390 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Air Berlin AB8031 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1791 CPH 06:55 TXL 07:55 1t. 0 min Direkte
EasyJet U24554 CPH 08:50 SXF 09:55 1t. 5 min Direkte
Air Berlin AB8033 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Etihad Airways EY1491 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte
Hainan Airlines HU8352 CPH 11:10 TXL 12:10 1t. 0 min Direkte