Flyrejser fra Billund til København

Find den billigste måned for at rejse fra Billund til København
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
26 Sep 2017
Luxair LG1818 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8265 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1280 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7497 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1282 BLL 10:40 CPH 11:30 0t. 50 min Direkte
Singapore Airlines SQ2722 BLL 10:40 CPH 11:30 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5778 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1284 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7498 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1286 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1820 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8205 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1288 BLL 18:55 CPH 19:45 0t. 50 min Direkte
27 Sep 2017
Luxair LG1818 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8265 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1280 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7497 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1282 BLL 10:40 CPH 11:30 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5778 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1284 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7498 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1286 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1820 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8205 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1288 BLL 18:55 CPH 19:45 0t. 50 min Direkte
28 Sep 2017
Luxair LG1818 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8265 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1280 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7497 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1282 BLL 10:40 CPH 11:30 0t. 50 min Direkte
Singapore Airlines SQ2722 BLL 10:40 CPH 11:30 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5778 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1284 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7498 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1286 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1820 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8205 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1288 BLL 18:55 CPH 19:45 0t. 50 min Direkte
29 Sep 2017
Luxair LG1818 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8265 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1280 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7497 BLL 06:20 CPH 07:10 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1282 BLL 10:40 CPH 11:30 0t. 50 min Direkte
Singapore Airlines SQ2722 BLL 10:40 CPH 11:30 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY5778 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1284 BLL 13:25 CPH 14:15 0t. 50 min Direkte
Etihad Airways EY7498 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1286 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Luxair LG1820 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8205 BLL 16:15 CPH 17:05 0t. 50 min Direkte