Flyrejser fra Århus til København

Find den billigste måned for at rejse fra Århus til København
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
25 Sep 2017
Scandinavian Airlines System SK1240 AAR 06:00 CPH 06:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1242 AAR 06:55 CPH 07:30 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1244 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8263 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1246 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1248 AAR 13:15 CPH 13:55 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1258 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8203 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1260 AAR 18:20 CPH 18:55 0t. 35 min Direkte
26 Sep 2017
Scandinavian Airlines System SK1240 AAR 06:00 CPH 06:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1242 AAR 06:55 CPH 07:30 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1244 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8263 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Singapore Airlines SQ2666 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1246 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1248 AAR 13:15 CPH 13:55 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1258 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8203 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1260 AAR 18:20 CPH 18:55 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1264 AAR 20:30 CPH 21:05 0t. 35 min Direkte
27 Sep 2017
Scandinavian Airlines System SK1240 AAR 06:00 CPH 06:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1242 AAR 06:55 CPH 07:30 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1244 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8263 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1246 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1248 AAR 13:15 CPH 13:55 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1258 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8203 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1260 AAR 18:20 CPH 18:55 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1264 AAR 20:30 CPH 21:05 0t. 35 min Direkte
28 Sep 2017
Scandinavian Airlines System SK1240 AAR 06:00 CPH 06:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1242 AAR 06:55 CPH 07:30 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1244 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8263 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Singapore Airlines SQ2666 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1246 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1248 AAR 13:15 CPH 13:55 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1258 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8203 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1260 AAR 18:20 CPH 18:55 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1264 AAR 20:30 CPH 21:05 0t. 35 min Direkte
29 Sep 2017
Scandinavian Airlines System SK1240 AAR 06:45 CPH 07:20 0t. 35 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1244 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8263 AAR 08:45 CPH 09:25 0t. 40 min Direkte
Singapore Airlines SQ2666 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1246 AAR 10:55 CPH 11:35 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1248 AAR 13:15 CPH 13:55 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1258 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Turkish Airlines TK8203 AAR 15:50 CPH 16:30 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1260 AAR 18:20 CPH 18:55 0t. 35 min Direkte