Flyrejser fra Aalborg til København

Find den billigste måned for at rejse fra Aalborg til København
Selskab Flynummer Afrejse Ankomst Flyvetid Antal mellemlandinger
28 Mar 2017
Scandinavian Airlines System SK1228 AAL 06:20 CPH 07:05 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83079 AAL 06:25 CPH 07:10 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1202 AAL 07:00 CPH 07:50 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83081 AAL 07:25 CPH 08:10 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1206 AAL 08:30 CPH 09:20 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8261 AAL 08:30 CPH 09:20 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83083 AAL 08:40 CPH 09:25 0t. 45 min Direkte
Singapore Airlines SQ2658 AAL 10:30 CPH 11:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1208 AAL 10:30 CPH 11:10 0t. 40 min Direkte
Djibouti Airlines D83087 AAL 11:55 CPH 12:40 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1214 AAL 13:15 CPH 14:05 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83089 AAL 15:30 CPH 16:15 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8201 AAL 16:00 CPH 16:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1210 AAL 16:00 CPH 16:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1218 AAL 17:40 CPH 18:20 0t. 40 min Direkte
Djibouti Airlines D83093 AAL 17:45 CPH 18:30 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1204 AAL 18:40 CPH 19:25 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83095 AAL 18:50 CPH 19:35 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83099 AAL 20:05 CPH 20:50 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1220 AAL 20:15 CPH 20:55 0t. 40 min Direkte
29 Mar 2017
Scandinavian Airlines System SK1228 AAL 06:20 CPH 07:05 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83079 AAL 06:25 CPH 07:10 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1202 AAL 07:00 CPH 07:50 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83081 AAL 07:25 CPH 08:10 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1206 AAL 08:30 CPH 09:20 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8261 AAL 08:30 CPH 09:20 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83083 AAL 08:40 CPH 09:25 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1208 AAL 10:30 CPH 11:10 0t. 40 min Direkte
Djibouti Airlines D83087 AAL 11:55 CPH 12:40 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1214 AAL 13:15 CPH 14:05 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83089 AAL 15:30 CPH 16:15 0t. 45 min Direkte
Turkish Airlines TK8201 AAL 16:00 CPH 16:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1210 AAL 16:00 CPH 16:40 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1218 AAL 17:40 CPH 18:20 0t. 40 min Direkte
Djibouti Airlines D83093 AAL 17:45 CPH 18:30 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1204 AAL 18:40 CPH 19:25 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83095 AAL 18:50 CPH 19:35 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83099 AAL 20:05 CPH 20:50 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1220 AAL 20:15 CPH 20:55 0t. 40 min Direkte
30 Mar 2017
Scandinavian Airlines System SK1228 AAL 06:20 CPH 07:05 0t. 45 min Direkte
Djibouti Airlines D83079 AAL 06:25 CPH 07:10 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1202 AAL 07:00 CPH 07:50 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83081 AAL 07:25 CPH 08:10 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1206 AAL 08:30 CPH 09:20 0t. 50 min Direkte
Turkish Airlines TK8261 AAL 08:30 CPH 09:20 0t. 50 min Direkte
Djibouti Airlines D83083 AAL 08:40 CPH 09:25 0t. 45 min Direkte
Singapore Airlines SQ2658 AAL 10:30 CPH 11:10 0t. 40 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1208 AAL 10:30 CPH 11:10 0t. 40 min Direkte
Djibouti Airlines D83087 AAL 11:55 CPH 12:40 0t. 45 min Direkte
Scandinavian Airlines System SK1214 AAL 13:15 CPH 14:05 0t. 50 min Direkte